Arbeidshandicap en psychosociale problematieken in maatwerkbedrijven - verdieping
Groep Maatwerk i.s.m. ervaringsdeskundigen
Vorming
Over deze vorming
- De opleiding wordt in-company georganiseerd
- De opleiding duurt 4u per module
In deze module nemen we de tijd en de kans om te doen wat we normaal net niet graag doen: onze werknemers bekijken binnen een bepaald ‘hokje’. We zoomen in op enkele specifieke problematieken en hindernissen en bekijken samen met een expert ter zake hoe we van hieruit enkele handige tips en handvaten terug mee naar de werkplaats kunnen nemen
Ga dieper in op een aantal arbeidsbeperkingen en psychosociale problematieken in 8 verdiepingsmodules (halve dag) waarin experts en ervaringsdeskundigen hun ervaringen en inzichten delen met de cursisten:
Planning
In-company
De open verdiepingsmodules in samenwerking met ervaringsdeskundigen en experten worden gepland in de loop van 2025 door Groep Maatwerk.
Zij staan open voor begeleiders van voormalige BW én voormalige SW.
Opgelet: vraag een in-company opleiding tijdig aan, gezien de beschikbaarheid van onze ervaringsdeskundigen en experten beperkt kan zijn.
Geef je interesse door via vto-team@groepmaatwerk.be of via het formulier hieronder, zodat we de planning (periode en locatie) hierop kunnen afstemmen.
Wil je op de hoogte blijven van nieuwe opleidingsdata of heb je andere vragen? Stuur ons gerust een e-mail, we helpen je graag verder.